Hakkımızda

Şirketin tarihçesi, misyonu, vizyonu ve faaliyetleri hakkında bilgi.

Şirketimiz, inşaat ve gayrimenkul sektöründe 12 yıla yakın tecrübesi ile lüks konut, ofis, karma projeler geliştiren.“İmtilak Gayrimenkul” bünyesinde, Oragon Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş.  olarak 2018 yılında gayrimenkul yatırım fonu kurmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu’ndan yetki almış olup, 2023 yılında ise faaliyet konusuna, girişim sermayesi yatırım fonları kurulması ve yönetimi işlerini de eklemiştir. Oragon, girişim sermayesi ve gayrimenkul sektörlerinde olasılıkların sınırlarını yeniden tanımlamak, ivmeyi ileriye taşımak, olumlu etki ve kalıcı başarı mirası yaratmak için emin adımlarla ilerlemektedir. 3 adet Gayrimenkul Yatırım Fonu bulunmaktadır.


Şirketimizin
amacı, seçkin girişim sermayesi ve gayrimenkul portföyleri ile yatırımcılarımızın tasarruflarını en verimli bir şekilde değerlendirmek ve yatırımcılarımıza istikrarlı birbaşarı sunmaktır. Oragon, Girişim sermayesi ve gayrimenkul sektörlerinde olasılıkların sınırlarını yeniden tanımlamak, ivmeyi ileriye taşımak, olumlu etki ve kalıcı başarı mirası yaratmak için derin kararlılık ile ilerlemektedir.


Oragon
, seçkin girişim sermayesi ve gayrimenkul yatırım fonları kurucusu ve yöneticisi olarak faaliyet gösteren, Türkiye'de inovasyon ve dönüştürücü büyümenin simgesi olmayı hedefleyen, yatırımcılarının birikimlerini stratejik planlama yaparak ve portföylerini çeşitlendirerek kazançlarını en üst düzeye çıkarma,en yüksek getiriyi sağlama konusundaki kararlılığı ile ilerleyen bir portföy yönetim şirketidir.

file download

Oragon PY Sunum Dosyası

Bizi daha yakından tanımak için, sunum dosyamıza bakabilirsiniz.

Sunum Dosyası

Bize Ulaşın!

Yatırımlarınızla ilgili bize her an ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.